Iwona Pozorska

Kawa w świecie 

Iwona
Zawodowo - starszy specjalista ds. finansowych
Od 15 lat jestem zaangażowana w Duszpasterstwo Akademickie Martyria, aktualnie na etapie służby. W Martyrii ważne jest dla mnie bycie w gotowości, by pomóc drugiemu człowiekowi,zawsze wtedy kiedy jest taka potrzeba.
W wolnym czasie pojawia się książka, rower, sauna, spacery - taki moment, kiedy nie patrzy się na zegarek. Zawsze znajduję czas na rozmowy i spotkania z przyjaciółmi i znajomymi - to pozwala mi iść dalej w drogę mego życia. 
Prawdziwy oddech to góry - tam zawsze się resetuję, a jeszcze szybciej kiedy przeżycia są ekstremalne. Szczególne miejsce to  Jerozolima... tam ciągle moje serce tęskni. 
Lubię w sobie.... moją odpowiedzialność, (w końcu ją pokochałam),  umiejętności organizatorskie, to, że nie stoję w miejscu - wymagając od siebie a także od innych; to, że mam w sobie potrzebę wyjaśniania trudnych spraw u źródła. Jest też trochę rzeczy, których w sobie nie lubię w sobie - zostawiania spraw na ostatnią chwilę, spóźnialstwa, i tego, że muszę postawić przysłowiową kropkę na końcu zdania. U innych nie lubię braku dbania o relacje, szczerości i wyjaśniania trudności. 
Kulinarnie lubię naszą polską kuchnię,  a na dzisiaj moim daniem sa wszelkiego rodzaju kaszotta.... mniammmm :)
KAWA tylko "uBOGAcONA" najlepiej z kimś, wtedy jest najlepsza!  Taka ciekawostka kawowa z mojego życia - bardzooooo lubiłam caffe latte i postanowiłam kupić express ciśnieniowy, by móc pić taką kawę, no i... po jakiś 3 miesiącach mi się znudziła ... i na dziś podwójne expresso jest IDEALNE :)
Cytat Jana Pawła II, który mi towarszyszy, to "Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali"
Z Aniołami :) 
 
 
Iwona pilnuje tego, by zdjęcia i linki do Kawy pojawiały się na FB Martyrii. 
Copyright ©2020 Adwentowa Kawa, All Rights Reserved.