Michał Charysz

Muzyka na Kawie 

Michał 
Z zawodu jestem nauczycielem muzyki i informatykiem. I choć tytuły magistra sztuki i technika niekoniecznie pasują do siebie, staram się łączyć te dwie dziedziny zarówno w pracy zawodowej, jak i w pasji. Bardzo ważnym miejscem dla mnie jest wspólnota. Jestem związany z Duszpasterstwem Akademickim Martyria od 7 lat, w ciągu których uformowałem się duchowo oraz poznałem wielu wspaniałych ludzi. W 2018 roku ukończyłem swoją 10 pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę, która od lat ładuje moje duchowe akumulatory na kolejny rok.
Moim sposobem na nudę jest jedna z moich pasji:  wszystko co związane z muzyką - przede wszystkim rejestracja i praca z dźwiękiem oraz gra na gitarze.
Moim ostatnim odkryciem są podróże - marzę o zwiedzeniu niektórych zakątków Europy. Ciekawość świata wzbudziły we mnie nasze wspaniałe Tatry, które odkryłem stosunkowo niedawno, a wracam do nich często myślami, a jak się da to reazlnie :)
 
Lubię w sobie moją skrupulatność w dążeniu do celu i umiejętność rozwiązywania różnorodnych "problemów technicznych". Nie lubię natomiast swojej łatwości w przesypianiu poranków... Moje ulubione jedzenie to chałwa, której niestety nie mogę jeść za wiele.
A kawa to cappuccino na mleku bez laktozy ;)
 
 
Dzięki Michałowi i Jego współpracy z Weroniką Kawa wzbogaciła się o własne aranżacje muzyczne. Dzięki tej muzyce Kawa nabiera smaku! 
Copyright ©2020 Adwentowa Kawa, All Rights Reserved.